Pozytywne Żłobki i Przedszkola w Małopolskim

Wysłouchów – Przedszkole

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 1 ” Departament Uśmiechu” rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2020r. Mieści się ono przy ul. Wysłouchów 22a/2 w Krakowie (lokal nad Biedronką).

Posiadamy duże, przestronne, dobrze oświetlone sale, własny plac zabaw, z którego dzieci mogą korzystać w każdym wolnym momencie.

Na chwilę obecną powstały dwie grupy :

1. Grupa I „Zajączki”

2. Grupa II ” Pszczółki”

Praca z dziećmi w naszym przedszkolu  opiera się na podstawie programowej MEN (w tym j.angielski) oraz bogatym programie zajęć dodatkowych, prowadzonych przez wykwalifikowany personel takich jak:

Zapewniamy również dzieciom opiekę psychologa, logopedy oraz terapeuty pedagogicznego.

Oferowane przez nas zajęcia pozwolą dziecku na rozwijanie zainteresowań pod względem artystycznym w zakresie tańca nowoczesnego, baletu oraz muzyki.

Dodatkowe aktywności stwarzają dzieciom warunki do świetnej zabawy, działania w sposób ciekawy, rozwijający, w atmosferze przyjaźni oraz poczucia bezpieczeństwa.

Osoby zainteresowane przyjęciem dziecka do przedszkola prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem : 538 237 213  lub za pomocą adresu email k.malec@pozytywneinicjatywy.pl

Dokumenty

Kadra

Wychowawca:
Jestem młodą i energiczną osobą z pozytywnym nastawieniem do życia. Praca z dziećmi, możliwość wpływu na ich rozwój jest dla mnie spełnieniem zawodowym. Uważam, że zarówno zabawa jak i edukacja dzieci są istotne, dlatego też ciągle się kształcę i szkolę w celu​pogłębienia wiedzy. Praca z dziećmi mimo odpowiedzialności przynosi mi wielką satysfakcję i radość. Po pracy spędzam czas przy książce. Poranne powitania z dziećmi, ich uśmiechnięte twarze są dla mnie źródłem szczęścia i motywacji do dalszej pracy! 🙂

– Katarzyna Sawa

Pomoc przedszkolna:
Jestem mamą dorastającej córki. Mam również doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością. Odbyłam wolontariat w „Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Centrum Autyzmu w Krakowie”. Każdego dnia staram się pomagać wychowawcom. Opiekuję się dziećmi z troską i uśmiechem na twarzy, aby pobyt w przedszkolu był dla nich wyjątkowym czasem. Radość każdego przedszkolaka to dla mnie największa nagroda. Moimi atutami są wrażliwość, cierpliwość, opanowanie oraz kreatywne spojrzenie na codzienną pracę.

– Sylwia Flacht-Jurczyk

Wychowawca przedszkola:
Praca w przedszkolu daje mi przyjemność i satysfakcje. Nie wyobrażam sobie siebie w innym zawodzie, choć nie jest to zawód łatwy. Wymaga dużo cierpliwości i otwartości. Uważam, że jestem osobą otwartą na potrzeby dzieci, cierpliwą, życzliwą. Mimo trudności, które się zdarzają, przychodzę do pracy uśmiechnięta i z czułością witam wszystkich moich wychowanków.

– Justyna Szmigiel